Hakkımızda

Nokta Makina

Hakkımızda

Nokta Makina , 30 yılı aşkın tecrübesi ile Otomotiv, Metal, Tekstil, Ağaç, Gıda Sanayii gibi diğer birçok sektöre hitap eden kalıp ve özel makine imalatı konusunda müşterilerine farklı çözümler sunabilmektedir.
Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan , alanlarında uzmanlaşmış kadrosu ve CNC makine parkuru ile projelerin zamanında ve bütçesine uygun olarak tamamlanmasını prensip edinmiş, düzenli çalışması ve yapılan işlerin kalitesi ile farkını ortaya koyarak sanayici kimliğini geliştirmeye devam etmektedir.
Müşteri istek ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak , ÇALI Org. Sanayi Bölgesinde 1500 m2 alana sahip fabrikasında faliyetlerini sürdürmektedir.

MİSYON & VİZYON

Faaliyet gösterdiği her sektörde dünyanın önde gelen firmaları arasında olan, teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen, müşterilerinin beklentilerini karşılayan kalitede ürünler üreten, müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan, topluma ve ülkesine faydalı örnek bir şirket olmak.
Uzman kadromuz  ve günümüz gerekliliklerini karşılayabilecek cnc kontrollü üretim parkuru ile müşterilerimize sunduğumuz tüm ürünleri kaliteli,uygun fiyata ve zamanında teslim etmek. Karlılıkla gelişmeyi ve büyümeyi sürekli kılarak bizimle çalışan herkesin yaşamına değer katmak.

Bizim Gururumuz

30 Yılı Aşkın Tecrübe

Müşteri ana odağımızdır. Kendimizi birer Nokta Makina elçisi kabul eder, aldığımız her karar ve aksiyonla işimize ve müşterimize katkı yaratmak bilinciyle çalışırız. Müşteri bağlılığını karşılıklı değer yaratan, uzun vadeli ve yakın ilişkilerle temin ederiz. Müşteri ilişkilerimiz esneklik, güvenilirlik, hız ve çözüm ortaklığı üzerine kuruludur.Her iş kolumuzda, en kaliteli ürün ve hizmetleri müşterilerimize sunar , daima rekabetten bir adım önde olmaya çalışırız. Kritik müşteri talep ve beklentilerinin ne olduğunu anlar, ürünlerimizi, hizmetlerimizi ve gerektiğinde iş yapış biçimimizi o doğrultuda tasarlarız.

30

Yıl

400

Müşteri

6

Sektörde

1200

Ürün Teslimatı